Робив замовлення у вівторок (підніжка на велосипед), обіцяли відправити на цьому ж тижні, але не відправили. Писав ще декілька разів, і відправили тільки наприкінці другого тижня. Ну якось дуже не дуже, буває з Китаю швидше приходить... Сам товар відповідає опису, але нормально так здерта фарба навколо місця кріплення підніжки до велосипеду, не знаю причин, можливо таке фарбування, або зберігання, або вже встановлювали цей товар. Ну то таке, стосовно цього товару я не дуже вибагливий, в процесі експлуатації все одно будуть подряпини, а ось швидкість виконання замовлення залишає не найкращі враження від магазину.
Коментар продавця
Доброго дня! Замовляйте новою поштою та отримуйте замовлення протягом 1-3 днів.
Євген
Ви відправляли стільки часу скільки я написав, не перекладайте вашу відповідальність на перевізника. Останній раз коли я написав, а це вже було наприкінці 2-го тижня, ви на наступний день відправили. Укрпошта возить нормально, за 2 дні доїхало!
Лидия К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отправка через 4-7 дней и это указано на сайте. Возможно я не заметила, это мне уже ответили на моё сообщение. Товар не стоит таких денег
Коментар продавця
Доброго дня ! Дзеркало коштує 75 грн. Для чого замовляєте якщо ціна не влаштовує….
іван ш.
Погано
жахливо стоп тріщини і на обтекателю тріщини
Коментар продавця
Доброго дня ! Відправляли цілим. При отримані ви мали оглянути товар …
Коментар продавця
Чому не повернули товар ?
Микола Г.
Дуже погано
Коментар продавця
Добпого дня. Ми вам відправили другу кришку та оплатили за доставку. Вона теж тріснула при установці. Чим ви там болти закручуєте ? Це ж алюміній…
Микола Г.
Дуже погано
Коментар продавця
Вибачте. Виправимо
Оксана В.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук та Ваше замовлення !
григорий С.
Відмінно
Все отлично работает Тормозная ручка супер,спасибо
Відгуки про компанію MotoAgro
Дякуємо за відгук )))
Дякуємо за відгук )))
Робив замовлення у вівторок (підніжка на велосипед), обіцяли відправити на цьому ж тижні, але не відправили. Писав ще декілька разів, і відправили тільки наприкінці другого тижня. Ну якось дуже не дуже, буває з Китаю швидше приходить... Сам товар відповідає опису, але нормально так здерта фарба навколо місця кріплення підніжки до велосипеду, не знаю причин, можливо таке фарбування, або зберігання, або вже встановлювали цей товар. Ну то таке, стосовно цього товару я не дуже вибагливий, в процесі експлуатації все одно будуть подряпини, а ось швидкість виконання замовлення залишає не найкращі враження від магазину.
Доброго дня! Замовляйте новою поштою та отримуйте замовлення протягом 1-3 днів.
Ви відправляли стільки часу скільки я написав, не перекладайте вашу відповідальність на перевізника. Останній раз коли я написав, а це вже було наприкінці 2-го тижня, ви на наступний день відправили. Укрпошта возить нормально, за 2 дні доїхало!
Отправка через 4-7 дней и это указано на сайте. Возможно я не заметила, это мне уже ответили на моё сообщение. Товар не стоит таких денег
Доброго дня ! Дзеркало коштує 75 грн. Для чого замовляєте якщо ціна не влаштовує….
жахливо стоп тріщини і на обтекателю тріщини
Доброго дня ! Відправляли цілим. При отримані ви мали оглянути товар …
Чому не повернули товар ?
Добпого дня. Ми вам відправили другу кришку та оплатили за доставку. Вона теж тріснула при установці. Чим ви там болти закручуєте ? Це ж алюміній…
Вибачте. Виправимо
Дякуємо за відгук та Ваше замовлення !
Все отлично работает
Тормозная ручка супер,спасибо
Дякуємо за відгук !!!
Дякуємо за відгук ))