товар прийшов вчасно, але щось сертифіката на наступну покупку не було.
Коментар продавця
Вітаю ! Ми не за вирубку дерев ! (Даром бумагу не використовуємо) Промокод надсилається на електрону пошту а також при наступному замовленні ми бачимо всю історію та додаємо знижку )
Відгуки про компанію MotoAgro
Дякуємо за відгук та Ваше замовлення !
Ви як би його вже отримали
товар прийшов вчасно, але щось сертифіката на наступну покупку не було.
Вітаю ! Ми не за вирубку дерев ! (Даром бумагу не використовуємо)
Промокод надсилається на електрону пошту а також при наступному замовленні ми бачимо всю історію та додаємо знижку )
Дякуємо за відгук !
Вітаю ! Що не так ?
Дякуємо за відгук ! Та замовлення !))
Вибачте за незручності !
Дякуємо за відгук ! Та замовлення !))
Вибачте не дозвонилися
Не раджу
Вітаю ! Поясніть чому ?