Мені несвоєчасно відправили товар, та мене спочатку обурило те що мене запевнили що моє замовлення вже відправлено. Взагалі сервіс магазину на 3 бали але ставлю 1 тому що мій попередній відгук (також негативний) видалили і намагалися залагодити це питання с позиції підкупу. Якщо що ціну за замовчування проблеми оцінили в 512 гривень і когось це цілком влаштувало б, але я нікому не раджу продавати свою совість ні за які кошти, а вимагати сумлінно виконувати свої обов’язки.
Комментарий продавца
Ще раз повторюю товар був вам відправлений в чаті вам повідомили про це. 2. Ознайомтесь як працюють відгуки на промі пере д тим як обвинувачувати нас що ми ще відгуки видаляемо. ВІДГУК МОЖЕ ВИДАЛИТИ ТІЛЬКИ ПОКУПЕЦЬ !. А ваш попередній відгук був ще на модерації. Вам запропунували отримати товар який вже був в дорозі безкоштовно щоб якось згладити ситуацію яку по суті створила пошта. Якщо для вас це підкуп вашої совісті… то я ще такого не чув ))) Вам запропонували відати карбюратор безкоштовно щоб згладити ситуацію. ПРО ЗАМОВЧУВАННЯ СИТУАЦІЇ МОВИ НЕ БУЛО вас ніхто не просив видаляти відгук «а ми вам карбюратор безкоштовно». ОСЬ ТУТ ОБМАНЮЄТЕ ВИ. Питання зостається до вас ! ХТО ВАС ЗАМОВИВ ?? За проханням конкурентів шукаєте недоліки та спускаєте рейтинг у відгуках ? В нас тисячі відправлень на місяць сотні відгуків при рейтингу позитивних не меньше 95 вже тримається більше трьох років. Так при цьому по вашому ми не виконуємо сумлінно нашу роботу. Так кожному не догодиш є можливість що піде щось не так тут не роботи а ще люди працюють. Але по суті товар вам відправили та ви були проінформованні. Товар появився в ситемі пошти через вихідні на що в спілкуванні з підтримуою пошти вияснили що була технічні неполадки. Але по вашим словам вині в цьому ми як мінімум в тому що ми не повідомили що на пошті затримка але в нас та сама інформація відображає що і у вас що нам потрібно було зробити ? Позвонити та сказати що ви і так знаєте що посилка не пробивається ? Чи відправити гінця на пошту щоб по їхнім складам шукав посилку ? Вам було запропоновано товар відправити безкоштовно щоб якось знизити негативні відчуття з цим замовленням для вас це підкуп хоча в замін нічого не просили, ну діло ваше… для когось покращити собі настрій це отримати бонус а комусь висказатися в відгуках та чатах. Особисто для мене б краще отримати безкоштовно карбюратор хоч з затримкою в декілька днів зробити пилу та піти пиляти дрова.
Сергій Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую продавцю за його ввічливість та професійність,за розуміння і компетентність....
Комментарий продавца
Дякуємо за ваше замовлення та відгук !!!!))))))))
Сергей
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Надурили що до доставки, замовив у четвер, у п’ятницю запевнили що товар відправлять в цей день і не відправили. Замовлення у цьому магазини робив виключно с того розрахунку що магазин знаходиться в моїй області і розраховував отримати товар якнайшвидше. Я би зрозумів якщо мене одразу попередили про те що товар не буде відправлений одразу, а так засмутили своєю брехнею
Комментарий продавца
Доброго часу доби. У вас серйозні звинувачення ! Для чого нам обманювати що товар відправленно якщо це не так ? Який в цьому сенс ??? В чаті вам було повідомленно що товар відправленно ! Чому він зявився в системі через вихідні це питання до нової пошти МИ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТІЛЬКИ ЗА СВОЮ РОБОТУ. Оформити та відправити все на цьому кінець. Так це була лиш затримка зі скануванням на пошті. А ситуації коли пошта втрачає посилки теж магазин винен ??? В чому звинувачення ? Вам відправити відео зі складу ??? Де по часу показує час коли товар був відправленний. P.s директор магазину «МотоАгро»
Ігор Б.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку
Александр Л.
Отлично
Товар был в наличии,с доставкой возникли некоторые вопросы,но пришлось немного подождать,а так в принципе покупкой я доволен, товар соответствует требованиям.
Отзывы о компании MotoAgro
Дякуємо !!!!!!!!))))))
Мені несвоєчасно відправили товар, та мене спочатку обурило те що мене запевнили що моє замовлення вже відправлено. Взагалі сервіс магазину на 3 бали але ставлю 1 тому що мій попередній відгук (також негативний) видалили і намагалися залагодити це питання с позиції підкупу. Якщо що ціну за замовчування проблеми оцінили в 512 гривень і когось це цілком влаштувало б, але я нікому не раджу продавати свою совість ні за які кошти, а вимагати сумлінно виконувати свої обов’язки.
Ще раз повторюю товар був вам відправлений в чаті вам повідомили про це.
2. Ознайомтесь як працюють відгуки на промі пере д тим як обвинувачувати нас що ми ще відгуки видаляемо. ВІДГУК МОЖЕ ВИДАЛИТИ ТІЛЬКИ ПОКУПЕЦЬ !. А ваш попередній відгук був ще на модерації.
Вам запропунували отримати товар який вже був в дорозі безкоштовно щоб якось згладити ситуацію яку по суті створила пошта. Якщо для вас це підкуп вашої совісті… то я ще такого не чув ))) Вам запропонували відати карбюратор безкоштовно щоб згладити ситуацію. ПРО ЗАМОВЧУВАННЯ СИТУАЦІЇ МОВИ НЕ БУЛО вас ніхто не просив видаляти відгук «а ми вам карбюратор безкоштовно». ОСЬ ТУТ ОБМАНЮЄТЕ ВИ.
Питання зостається до вас !
ХТО ВАС ЗАМОВИВ ?? За проханням конкурентів шукаєте недоліки та спускаєте рейтинг у відгуках ? В нас тисячі відправлень на місяць сотні відгуків при рейтингу позитивних не меньше 95 вже тримається більше трьох років. Так при цьому по вашому ми не виконуємо сумлінно нашу роботу. Так кожному не догодиш є можливість що піде щось не так тут не роботи а ще люди працюють. Але по суті товар вам відправили та ви були проінформованні. Товар появився в ситемі пошти через вихідні на що в спілкуванні з підтримуою пошти вияснили що була технічні неполадки. Але по вашим словам вині в цьому ми як мінімум в тому що ми не повідомили що на пошті затримка але в нас та сама інформація відображає що і у вас що нам потрібно було зробити ? Позвонити та сказати що ви і так знаєте що посилка не пробивається ? Чи відправити гінця на пошту щоб по їхнім складам шукав посилку ? Вам було запропоновано товар відправити безкоштовно щоб якось знизити негативні відчуття з цим замовленням для вас це підкуп хоча в замін нічого не просили, ну діло ваше… для когось покращити собі настрій це отримати бонус а комусь висказатися в відгуках та чатах. Особисто для мене б краще отримати безкоштовно карбюратор хоч з затримкою в декілька днів зробити пилу та піти пиляти дрова.
дякую продавцю за його ввічливість та професійність,за розуміння і компетентність....
Дякуємо за ваше замовлення та відгук !!!!))))))))
Надурили що до доставки, замовив у четвер, у п’ятницю запевнили що товар відправлять в цей день і не відправили. Замовлення у цьому магазини робив виключно с того розрахунку що магазин знаходиться в моїй області і розраховував отримати товар якнайшвидше. Я би зрозумів якщо мене одразу попередили про те що товар не буде відправлений одразу, а так засмутили своєю брехнею
Доброго часу доби. У вас серйозні звинувачення ! Для чого нам обманювати що товар відправленно якщо це не так ? Який в цьому сенс ??? В чаті вам було повідомленно що товар відправленно ! Чому він зявився в системі через вихідні це питання до нової пошти МИ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТІЛЬКИ ЗА СВОЮ РОБОТУ. Оформити та відправити все на цьому кінець.
Так це була лиш затримка зі скануванням на пошті. А ситуації коли пошта втрачає посилки теж магазин винен ??? В чому звинувачення ? Вам відправити відео зі складу ??? Де по часу показує час коли товар був відправленний.
P.s директор магазину «МотоАгро»
Дякуємо за оцінку
Товар был в наличии,с доставкой возникли некоторые вопросы,но пришлось немного подождать,а так в принципе покупкой я доволен, товар соответствует требованиям.
Дякуємо за відгук
Дякуємо !
Дякуємо за відгук
Дякуємо за оцінку
Дякуємо за відгук !