Робив замовлення у вівторок (підніжка на велосипед), обіцяли відправити на цьому ж тижні, але не відправили. Писав ще декілька разів, і відправили тільки наприкінці другого тижня. Ну якось дуже не дуже, буває з Китаю швидше приходить... Сам товар відповідає опису, але нормально так здерта фарба навколо місця кріплення підніжки до велосипеду, не знаю причин, можливо таке фарбування, або зберігання, або вже встановлювали цей товар. Ну то таке, стосовно цього товару я не дуже вибагливий, в процесі експлуатації все одно будуть подряпини, а ось швидкість виконання замовлення залишає не найкращі враження від магазину.
Комментарий продавца
Доброго дня! Замовляйте новою поштою та отримуйте замовлення протягом 1-3 днів.
Євген
Ви відправляли стільки часу скільки я написав, не перекладайте вашу відповідальність на перевізника. Останній раз коли я написав, а це вже було наприкінці 2-го тижня, ви на наступний день відправили. Укрпошта возить нормально, за 2 дні доїхало!
Лидия К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отправка через 4-7 дней и это указано на сайте. Возможно я не заметила, это мне уже ответили на моё сообщение. Товар не стоит таких денег
Комментарий продавца
Доброго дня ! Дзеркало коштує 75 грн. Для чого замовляєте якщо ціна не влаштовує….
іван ш.
Плохо
жахливо стоп тріщини і на обтекателю тріщини
Комментарий продавца
Доброго дня ! Відправляли цілим. При отримані ви мали оглянути товар …
Комментарий продавца
Чому не повернули товар ?
Микола Г.
Очень плохо
Комментарий продавца
Добпого дня. Ми вам відправили другу кришку та оплатили за доставку. Вона теж тріснула при установці. Чим ви там болти закручуєте ? Це ж алюміній…
Микола Г.
Очень плохо
Комментарий продавца
Вибачте. Виправимо
Оксана В.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук та Ваше замовлення !
григорий С.
Отлично
Все отлично работает Тормозная ручка супер,спасибо
Отзывы о компании MotoAgro
Дякуємо за відгук )))
Дякуємо за відгук )))
Робив замовлення у вівторок (підніжка на велосипед), обіцяли відправити на цьому ж тижні, але не відправили. Писав ще декілька разів, і відправили тільки наприкінці другого тижня. Ну якось дуже не дуже, буває з Китаю швидше приходить... Сам товар відповідає опису, але нормально так здерта фарба навколо місця кріплення підніжки до велосипеду, не знаю причин, можливо таке фарбування, або зберігання, або вже встановлювали цей товар. Ну то таке, стосовно цього товару я не дуже вибагливий, в процесі експлуатації все одно будуть подряпини, а ось швидкість виконання замовлення залишає не найкращі враження від магазину.
Доброго дня! Замовляйте новою поштою та отримуйте замовлення протягом 1-3 днів.
Ви відправляли стільки часу скільки я написав, не перекладайте вашу відповідальність на перевізника. Останній раз коли я написав, а це вже було наприкінці 2-го тижня, ви на наступний день відправили. Укрпошта возить нормально, за 2 дні доїхало!
Отправка через 4-7 дней и это указано на сайте. Возможно я не заметила, это мне уже ответили на моё сообщение. Товар не стоит таких денег
Доброго дня ! Дзеркало коштує 75 грн. Для чого замовляєте якщо ціна не влаштовує….
жахливо стоп тріщини і на обтекателю тріщини
Доброго дня ! Відправляли цілим. При отримані ви мали оглянути товар …
Чому не повернули товар ?
Добпого дня. Ми вам відправили другу кришку та оплатили за доставку. Вона теж тріснула при установці. Чим ви там болти закручуєте ? Це ж алюміній…
Вибачте. Виправимо
Дякуємо за відгук та Ваше замовлення !
Все отлично работает
Тормозная ручка супер,спасибо
Дякуємо за відгук !!!
Дякуємо за відгук ))