Доброго часу доби! Ви хоч поясніть що нетак у відгуку ?
Alexandr S.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук та Ваше замовлення !
Павел К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук !
Андрій Л.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук !
Максим К.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук !
Ірина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар збігається з описом.Щиро дякую продавцю .Продавця рекомендую!!!👍👍👍
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук ! Стараємось !
Степан М.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук !
Ольга Р.
Плохо
Мали відправити у вівторок,відправили у п'ятницю,досі не отримала,продавець навіть не з'вязався і не попередив про затримку відправлення,мені потрібно було терміново.Коли подзвонила,тоді відправив іншим перевізником
Комментарий продавца
Доброго часу доби. В нас на сайті в пункті «доставка та оплата» ми описали всі варіанти відправок та червоним прописом написали що відправкою Укрпоштою займаємось додатково тому можливі затримки. Для чого нам передзвонювати та говорити те саме що написали ? (Ви ж напевно поцікавились перед замовленням як та коли магазин відправляє замовлення та прочитали цей обов’язковий пункт). Взагалі якщо покупцям потрібно терміново, замовляють доставкою «новою поштою». Термін «терміново»це не про «Укрпошту» я думаю це знають усі. Дешево так але не терміново. Я звичайно приношу вибачення за затримку у відправці вашого замовлення «Укрпоштою» Але ми можемо відключити цей метод відправки як всі інші поважаючі себе магазини в інтернеті вже стає важко знайти магазин який відправляє таким методом доставки. Так як більшість негативних відгуків в нашому магазині пов’язані з доставкою «Укрпоштою».
Отзывы о компании MotoAgro
Дякуємо за відгук !
Доброго часу доби! Ви хоч поясніть що нетак у відгуку ?
Дякуємо за відгук та Ваше замовлення !
Дякуємо за відгук !
Дякуємо за відгук !
Дякуємо за відгук !
Товар збігається з описом.Щиро дякую продавцю .Продавця рекомендую!!!👍👍👍
Дякуємо за відгук ! Стараємось !
Дякуємо за відгук !
Мали відправити у вівторок,відправили у п'ятницю,досі не отримала,продавець навіть не з'вязався і не попередив про затримку відправлення,мені потрібно було терміново.Коли подзвонила,тоді відправив іншим перевізником
Доброго часу доби. В нас на сайті в пункті «доставка та оплата» ми описали всі варіанти відправок та червоним прописом написали що відправкою Укрпоштою займаємось додатково тому можливі затримки. Для чого нам передзвонювати та говорити те саме що написали ? (Ви ж напевно поцікавились перед замовленням як та коли магазин відправляє замовлення та прочитали цей обов’язковий пункт).
Взагалі якщо покупцям потрібно терміново, замовляють доставкою «новою поштою». Термін «терміново»це не про «Укрпошту» я думаю це знають усі. Дешево так але не терміново.
Я звичайно приношу вибачення за затримку у відправці вашого замовлення «Укрпоштою»
Але ми можемо відключити цей метод відправки як всі інші поважаючі себе магазини в інтернеті вже стає важко знайти магазин який відправляє таким методом доставки. Так як більшість негативних відгуків в нашому магазині пов’язані з доставкою «Укрпоштою».
Дякуємо за відгук !